De parochiepriester

Pastoor Roger E.H. Roger Ghysens, pastoor
Pastoriestraat, 1 - 3090 Overijse
Tel.: 02/687 74 88
E-mail: roger.ghysens@telenet.be

Kerkfabriek:

Roger Ghysens, pastoor e-mail: roger.ghysens@telenet.be
Francis Stroobants, voorzitter e-mail : francis.stroobants@telenet.be
Etienne Sterckx, penningmeester e-mail: et-sterckx-ov@skynet.be
Jos Van Haute, secretaris e-mail: jos.van.haute@telenet.be
Rita Demuylder, lid e-mail: rita.demuylder@overijse.be
Piet Van San, lid e-mail : piet.vansan@skynet.be

Eerste communie:

Pastoor Roger Ghysens – Pastoriestraat 1 – 3090 Overijse – tel: 02/687 74 88
Priester Elia Cantaert - N. Rowiesstraat 5/1 – 3090 Overijse – gsm: 0471/36 23 70

Vormselcatechese

Info bij Wendy Vangrunderbeek: wendy.vangrunderbeek@telenet.be

 

Nieuws

  • Overijse Gemeenschap   COVID-19: Om verdere verspreiding van het coronavirus te voorkomen, heeft de overheid de opdracht gegeven om alle Lees meer
  • 1